Wieczór panieński - spontaniczna impreza czy zaplanowana zabawa?

2014-10-17 14:50

W poprzednim wpisie przedstawialiśmy j ak krok po kroku zorganizować wieczór panieński . A teraz przedstawimy Wam parę pomysłów na tę imprezę! Nie wszyscy przykładają wagę do tradycji wieczorów panieńskich. Niektórym taka impreza kojarzy się z pijaństwem, krzykami i striptizerem. A wcale nie musi to tak wyglądać! Jeśli masz koleżanki, z którymi lubisz spędzać czas, zabawcie się razem w dobrym stylu. Możecie pozostawić wszystko przypadkowi, ale możecie też pomyśleć nad oryginalnym spędzeniem wieczoru.

 

Fotograf na wieczorze panieńskim

Jednym z pomysłów jest... sesja zdjęciowa! I nawet nie bierzcie pod uwagę tego, że któraś z Was zawsze ucieka od zdjęć. Możecie zamówić profesjonalną wizażystkę oraz fryzjerkę, które się Wami zajmą i każda będzie pięknie prezentować się na fotografiach. Gdzie odbywa się taka sesja? Jeśli jest ładna pogoda, możecie wybrać się w plener, na przykład w Wasze ulubione miejsce, gdzie spędzacie wspólnie dużo czasu. W razie niepogody, lub gdy nie lubicie gapiów, zostaje Wam studio. Tam też możecie się przygotować do zdjęć lub zaprosić profesjonalistki do domu.

 

Stylizacje na wieczór panieński

Zająć się Wami może także stylistka. Dzięki niej Wasz ubiór będzie spójny i dopasowany do Waszych sylwetek. Pomoże Wam dobrać zestawy z Waszej garderoby lub wcześniej przygotuje odpowiednie ubrania. Pamiętajcie, aby nie umawiać się na ostatnią chwilę, ponieważ stylistka potrzebuje czasu na przygotowanie dla Was najlepszych rzeczy.

 

Sesja zdjęciowa - w którym momencie wieczoru panieńskiego?

Na sesję fotograficzną możecie wybrać się na samym początku zabawy. Dzięki temu w dalszej części imprezy będziecie już pomalowane i uczesane. Nie warto zostawiać sesji na sam koniec, kiedy jesteście już po kilku drinkach. Wasze oczy będą zaczerwienione, a wzrok nie skupi się na obiektywie. Zdjęcia dużą grupą nie są łatwe, bo w tym samym momencie każda z Was powinna mieć otwarte oczy oraz odpowiednią mimikę. Alkohol może utrudnić skupienie się, więc sesję zdjęciową zostawcie na sam początek - pozwoli Wam się zintegrować i rozruszać!