Wieczór panieński krok po kroku

2014-10-17 14:42

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie i trzeba nastawić się na to, że przyszykowanie imprezy tego kalibru może pochłonąć trochę czasu. Ale zacznijmy od początku. Kto odpowiada za przygotowanie ostatniej imprezy Panny Młodej w panieńskim stanie? Według tradycji powinna to być druhna, ale jesteśmy zdania, że jak najbardziej powinny jej pomóc koleżanki. Dla większej grupy organizacja będzie po prostu łatwiejsza.

Podstawową sprawą , od której będą zależeć Wasze poczynania to oczekiwania Panny Młodej wobec tej imprezy, bądź jej ogólne upodobania. Mamy na myśli to w jaki sposób lubi spędzać czas z najbliższymi koleżankami, o czym marzy. Może jest coś takiego co chciała zawsze zrobić, ale do tej pory nigdy nie miała na to czasu? Zastanówcie się, bo może to być doskonały pomysł na wieczór panieński.

Aby przygotowania do tego wydarzenia przebiegły sprawniej sporządźcie listę spraw, które musicie zrobić oraz ustalcie orientacyjny kalendarium, aby nie organizować wszystkiego na ostatnią chwilę.

Przygotowania rozpocznijcie od wyboru miejsca na imprezę. Jeżeli planujecie wyskoczyć gdzieś na miasto, do SPA, czy na przykład pokusicie się na weekendowy wyjazd, pamiętajcie, aby wcześniej zarezerwować miejsce! Nie chcecie chyba później niemiłej niespodzianki? Oczywiście w tym wypadku, tak jak już wspomniano, musicie kierować się oczekiwaniami Panny Młodej. Ale Wy już najlepiej wiecie w jaki sposób dyskretnie wyciągnąć takie informacje z Panny Młodej! Lepiej również z góry ustalić termin wieczoru panieńskiego. Na początku nie musi być to sztywna data, ale ustalcie czy impreza odbędzie się miesiąc, dwa tygodnie, czy tydzień wcześniej. Najlepszym wyborem będzie weekend, czyli dla większości osób dzień wolny od pracy.

Kolejna kwestia, którą trzeba ustalić już na samym początku to przewidywany budżet. Tym samym będziecie wiedzieć już na wstępie na co możecie sobie pozwolić, a z czego lepiej zrezygnować. Trzeba mierzyć siły nad zamiary!

Wieczór panieński to tematyczna impreza i musicie o tym pamiętać. W związku z tym przygotujcie dekoracje, które będą pasować do motywu przewodniego. Jeżeli nie zdecydowałyście się na jakieś tematyczne stroje to dobrym pomysłem będzie przyszykowanie jakiś śmiesznych dodatków!