Wieczór panieński – wskazówki, które ułatwią organizację

2014-04-30 22:06

Wieczór panieński to pożegnanie z panieńskim stanem Panny Młodej. Nie ulega wątpliwości, że tego typu wydarzenie jest niesamowicie wyjątkowe i szczególne dla przyszłej mężatki. Z tego też powodu należy w taki sposób zorganizować imprezę, aby Panna Młoda zapamiętała ją na długo. Dzisiejsze panieńskie potrafią być planowane z dużym rozmachem i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest łatwo ową imprezę zorganizować. Tych kilka wskazówek z pewnością ułatwi Wasze przygotowania!

Co zrobić, aby wieczór panieński się udał?

Pisaliśmy już wcześniej, że tutaj przede wszystkim trzeba się wstrzelić w gusta Panny Młodej. Dyskretny wywiadzik jak najbardziej jest wskazany! Pozwoli to Wam mniej więcej ustalić, czego oczekuje Młoda i co na pewno jej się nie spodoba. Wiele dziewcząt popełnia ten błąd, że rezerwują jakieś atrakcje na wieczór panieński, niekiedy dość kontrowersyjne jak striptiz w wykonaniu męskiego tancerza, nie znając wcześniej opinii przyszłej mężatki. A przecież niektóre pomysły mogą jej całkowicie się nie podobać. Zatem przepis na naprawdę udany panieński to po prostu dopasowanie pomysłów i atrakcji do oczekiwań Młodej.

Jakie pomysły na wieczór panieński są warte uwagi?

Najlepsze są takie pomysły, które mogą być jednocześnie świetnym prezentem. Takie rozwiązanie jest nie tyle co wygodne, ale przede wszystkim skłania do kreatywności i sięgania po niekonwencjonalne rozwiązania. Za przykład może chociażby posłużyć sesja fotograficzna. Zdjęcia z takowej sesji niewątpliwie będą doskonałym prezentem dla Panny Młodej, a samo wydarzenie z pewnością okaże się mile i ciekawie spędzonym czasem. Dla lepszej atmosfery w studiu fotograficznym możecie wypić lampkę wina czy szampana, fotograf nie powinien mieć nic przeciwko temu.

Kiedy zorganizować panieński?

Kiedyś zgodnie z tradycją organizowało się wieczory panieńskie dzień przed ślubem. W dzisiejszych czasach nikt tego sobie nie wyobraża. Po takiej imprezie z pewnością samopoczucie na następny dzień będzie nienajlepsze, a w dniu ślubu nie można sobie na to pozwolić. Dlatego też, panieński zwykle organizuje się tydzień bądź dwa przed datą uroczystości.