Twój doskonały wieczór panieński

2014-10-17 15:01

Czy można w taki sposób zorganizować wieczór panieński, aby był doskonały pod każdym względem? Nie jest łatwo dopiąć wszystko na ostatni guzik i nie popełnić przy tym żadnego błędu. Ale jeżeli odpowiednio przygotujecie się do powierzonego zadania, to na pewno wyjdziecie z tego obronną ręką, a panna młoda będzie zadowolona z przygotowanego wieczoru panieńskiego.

 

Wieczór panieński to impreza panny młodej

Dlaczego wspominamy o wręcz zupełnej oczywistości? Niestety niektóre świadkowe organizują wieczór panieński bardziej pod siebie niż z myślą o pannie młodej. Bezwzględnie trzeba o tym pamiętać, że tutaj liczą się gusta głównej bohaterki wieczoru. Nie ma skutecznej recepty na udany panieński, ponieważ to co jednej solenizantce się spodoba, z kolei drugiej może nie przypaść do gustu. Musicie po prostu wyczuć na co tak naprawdę Panna Młoda może mieć ochotę. Z czego będzie zadowolona, a co raczej jej się nie spodoba. Z tym wiążę się również wybór osoby, która zorganizuje wieczór panieński. Z reguły świadkowa to osoba, która najlepiej zna Pannę Młodą i po prostu wie co ona lubi a czego nie. W innym wypadku po prostu trzeba się dowiedzieć na co liczy Panna Młoda. Czy chciałaby tylko imprezkę w domowym zaciszu, czy może wyjście na miasto, a może coś innego całkiem niekonwencjonalnego? Dobrym pomysłem jest dobranie kilku osób, które pomogą w przygotowaniach do imprezy.

 

Wieczór panieński w domu

Popularna domówka to zawsze dobry pomysł na imprezę, zwłaszcza dla osób, które nie koniecznie lubią imprezy na mieście, tłum ludzi w klubie i głośną muzykę. W domu również można świetnie się bawić! Impreza nie musi się ograniczać jedynie do pogawędek i popijaniu smacznych drinków. Co w takim wypadku możecie zrobić? Zaproście stripteasera, a jeśli jest to zbyt hardcorowy pomysł dla Was, możecie wybrać barmana. To również ciekawa opcja, a jakże smaczna. Wszelkiego rodzaju gry i quizy jak najbardziej wskazane! W taki sposób na pewno nie będziecie się nudzić!

Wieczór panieński w klubie

Dla niektórych Panien Młodych domówka to jednak za mało i wymagają większych atrakcji. Stąd często wieczory panieńskie odbywają się na mieście. Z reguły są to kluby muzyczna, a rzadziej puby. A może odważycie się wybrać na karaoke? Kupa śmiechu gwarantowana!  Pamiętajcie, aby wcześniej wynająć lożę! W klubach bywa tłocznie, a nie powinniście się rozdzielać!

Inne pomysły na wieczór panieński znajdziecie tutaj.