Trudności związane z organizacją wieczoru panieńskiego

2014-10-17 15:03

Przygotowanie wieczoru panieńskiego, który spodoba się Pannie Młodej oraz innym uczestniczkom imprezy to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeśli zaproszone osoby są z różnych środowisk, wtedy ciężko trafić w upodobania każdej osoby. Jednak najważniejsze są tutaj gusta Panny Młodej. W końcu to dla niej organizowany jest wieczór panieński. Na początek polecamy przejrzeć - 4 fakty dotyczące wieczoru panieńskiego.
 

Każda świadkowa chciałaby przygotować wieczór panieński, który spodoba się każdej osobie. Jednak nie da się każdemu dogodzić.  Przede wszystkim musisz podejmować decyzje mając na względzie dobro ogółu oraz w głównej mierze Panny Młodej. Pamiętaj, nie jesteś sama, poproś o pomoc inne uczestniczki imprezy. Spotkajcie się wcześniej i przedyskutujcie najważniejsze kwestie dotyczące imprezy. Każda z Was może zaproponować swoje pomysły dotyczące miejsca, pomysłu czy prezentu na wieczór panieński, a finalnie wybierzecie te rozwiązania, za którymi odpowie się większość dziewczyn. Ustalcie ogólny plan na wieczór panieński wraz z harmonogramem zadań. Jakie są najważniejsze rzeczy, które musicie ustalić?

- miejsce rozpoczęcia imprezy

- przewidziane atrakcje oraz pomysły

- jakie jedzenie przygotujecie bądź zamówicie

- jaki alkohol będziecie pić tego wieczoru (lepiej wybrać jeden trunek i nie mieszać, ponieważ wiadomo jak to może się skończyć)

- dekoracje oraz tematyka wieczoru panieńskiego

- czym dojedziecie do klubu, bądź innego miejsca, gdzie odbędzie się impreza. Czy wynajmiecie limuzynę, czy może po prostu taksówki.

 

Jeżeli stwierdzicie, że organizacja wieczoru panieńskiego jest ponad wasze siły, zawsze możecie skorzystać z usług firmy, która zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem imprezy. Na pewno mnóstwo czasu i stresu zaoszczędzicie, ale z drugiej strony musicie liczyć się z większymi wydatkami.