Blog

2019-07-02 22:01

Jedną z najpopularniejszych podpowiedzi odnośnie fotografii ślubnej, która przedstawia odmienne opinie, jest uprzednie odwiedzenie miejsca, gdzie będziesz wykonywał zdjęcia. Bez cienia wątpliwości będzie to być pomocne dla początkującego, odpowiednio doświadczony fotograf ślubny stwierdzi, że to marnotrastwo czasu. Światło nie będzie takie samo, pogoda może być inna itp. Początkującemu fotografowi może natomiast dodać to mocniejszej pewności siebie.

Drobne elementy wymagają aby być uwiecznione. A nawet więcej, takie detale składają się na ładne zdjęcia, które można zastosować do zaprezentowania całej historii uroczystości ślubnej. Niekiedy nietrudno jest zapomnieć o zrobieniu zdjęć tych aspektów czy też scenariusz może na to nie pozwolić. Jednak jesteśmy pewni, że para młoda będzie doceniać zdjęcia takich przedmiotów jak kwieciste ozdoby, pierścionki, elementy ubrań, rozstaw stołów itp.

Kiedy najkorzystniej rozpocząć reportaż ślubny? Oczywiście od ślubnych przygotowań. I dlatego właśnie przed nadejściem fotografa powinno się przygotować mieszkanie. Rzecz jasna https://www.goodchoice.com.pl/fotografia-slubna/ mogą być różne. Ale z pewnością da sobie radę w każdych warunkach, jednak co za problem, żeby troszkę mu pomóc. Bez wątpienia będzie zależeć Wam na pięknych fotografiach ślubnych i, pomijając to że fotograf ślubny jest faktycznie po prostu profesjonalistą więc da sobie radę w różnych warunkach, to lepiej uprościć mu pracę.

Stworzenie atrakcyjnego zdjęcia na ślub to właściwie nie jedynie bezbłędna technika ale również szczególnie konieczność odczucia empatii, co dla większości ludzi stanowi coś, z czym sobie nie poradzą. Prawdziwy fotograf ślubny to profesjonalista, który ma nie tylko lata praktyki ale dodatkowo wiedzę dotyczącą aranżowania sesji czy fotorelacji ślubnych. Wszystkie jego zdjęcia są przeprowadzone przy spełnieniu konkretnej gamy czynników, rozpoczynając od prawidłowego światła, poprzez kunszt skończywszy na stosownym zachowaniu.

Fotograf ślubny to w sumie nie ktoś, kto prezentuje tylko ambicje czy ma odpowiedni aparat to zdecydowanie persona posiadająca konkretne predyspozycje a również potrafiąca je w właściwy sposób pokazać i wykorzystać. Stworzenie atrakcyjnego zdjęcia weselnego to tak na prawdę nie jedynie optymalna technika lecz także w gruncie konieczność odczucia empatii, co niestety dla większości ludzi jest czymś, czego nie potrafią opanować. Z tego powodu powinieneś mieć to wszystko na myśli.

Warto jednak również wspomieć, że na udane zdjęcia ślubne mają również wpływ inne czynniki, jak na przykład makijaż ślubny. Dlatego też lepiej wcześniej skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki. Polecamy https://www.goodchoice.com.pl/makijaz-slubny/.

2014-10-17 15:27

Wspaniała fryzura ślubna to nie tylko piękne upięcie włosów. To również zastosowane dodatki, które nadadzą ślubnej tematyczności wykonanego uczesania, a także sprawią, że fryzura w płynny sposób zharmonizuje się z całością stylizacji, czyli makijażem oraz suknią ślubną.

 

Najbardziej popularnym dodatkiem jest welon. Aczkolwiek ostatnimi czasy powoli odchodzi się od tego trendu i wiele kobiet decyduje się na wianek, ekstrawagancki diadem, bądź stylowy kapelusz. Bez względu na jaki wariant zdecyduje się panna młoda musi on pasować do całości stylizacji. Dlatego też, koniecznie trzeba powiedzieć zarówno fryzjerce jak i wizażystce o swoich planach względem dodatków. Tylko w ten sposób uda się wszystko połączyć w jedną harmonijną całość. Dlaczego poszczególne elementy powinny być w podobnym klimacie? Jeżeli zastosujecie klasyczną fryzurę ślubną, a wybierzecie do tego dodatki w nowoczesnym klimacie, to takie zestawienie może się ze sobą gryźć i zamiast pięknie, będziecie wyglądać najzwyczajniej w świecie groteskowo. A chyba nie na tym zależy każdej pannie młodej?

 

Nie bój się eksperymentować! Jeżeli nie wiesz jaki dodatek najbardziej będzie Ci pasował, jest na to prosta rada - przetestuj różne warianty! Tylko w ten sposób przekonasz się na własne oczy, w czym Ci jest do twarzy, a co raczej nie będzie najlepszym wyborem. Doskonałą okazją do takich eksperymentów jest próbna fryzura ślubna. Czym jest wspomniana próba? Przyjęło się, że około dwa tygodnie, do miesiąca przed ślubem, wykonuje się próbne czesanie u swojej fryzjerki. W ten sposób można maksymalnie dopasować fryzurę ślubną do oczekiwań panny młodej, jej wyglądu oraz stylizacji ślubnej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wtedy przetestować różne warianty i sprawdzić się w odmiennych stylizacjach. Ważne jest, aby po wykonaniu takiej próby, nie zmieniać już za wiele w swoim wyglądzie. Nie powinno się już farbować włosów na inny kolor, ani mocno zmieniać fryzurę. Nie przesadzajcie również z wizytą w solarium. Postawcie na zabiegi pielęgnacyjne i regenerujące włosy!

2014-10-17 15:24

Wybór odpowiedniej fryzury ślubnej to nie lada dylemat dla panny młodej.  Co będzie najbardziej mi pasować? W czym najlepiej będę się czuła? To tylko jedne z pytań nurtujące kobiety szykujące się do ślubu. W jaki sposób wybrać najlepszą dla siebie fryzurę ślubną? Wybrać coś modnego i ekstrawaganckiego czy postawiać na klasyczne upięcie?

Czynniki wpływające na wybór fryzury ślubnej

 

Jest wiele czynników, od których zależy wybór fryzury ślubnej. Podstawowym elementem, od którego rozpoczynamy poszukiwania, to nasza ślubna stylizacja. Dla niektórych może to wydawać się dziwne, ale jak najbardziej jest to uzasadnione. Fryzura ślubna po prostu musi pasować do sukni, czy zastosowanych dodatków, a także wykonanego makijażu! W dalszej kolejności musimy sprawdzić czy dane uczesanie, będzie pasować do naszego typu urody i czy w ogóle dobrze czujemy się w wybranym upięciu. Jedyną radą na to jest wykonanie próbnego uczesania u swojej fryzjerki. Oczywiście duże znaczenie ma tutaj również długość naszych włosów, a także ich kondycja. Z rzadkich, kruchych i łamliwych włosów ciężko będzie zrobić puszyste fale. Z krótkich włosów raczej też nie upniemy koka. Chociaż w tym wypadku z pomocą mogą przyjść doczepianie włosów.

Inspiracje dotyczące fryzury ślubnej

Wybierając się do fryzjera warto wcześniej przygotować swoje propozycje dotyczące upięcia. Gdzie takie znaleźć? Możliwości jest wiele, do wyboru macie gazetki czy katalogi ślubne, a także cały arsenał jaki prezentuje Internet. Na wielu dużych portalach ślubnych bez problemu odnajdziecie galerie zdjęć prezentujące fryzury ślubne w różnych odmianach. Wydrukowane fotografie możecie zabrać ze sobą i pokazać fryzjerce. Oczywiście profesjonalna fryzjerka powinna mieć swoje portfolio, które również może Wam pomóc w podjęciu decyzji. Jeśli natomiast nie macie żadnych inspiracji, możecie zdać się na doświadczenie, pomysłowość i kreatywność Waszej stylistki. Ona najlepiej będzie wiedzieć jak dopasować do Was upięcie. Na pewno też się nie obrazi, jeśli zasugerujecie, że wykonana fryzura ślubna po prostu Wam nie odpowiada. Nie powinno być problemu z zaproponowaniem innego uczesania. Oczywiście jeśli wszystko odbywa się w ramach ślubu. W dniu próby nie będzie już czasu na wykonanie kilku fryzur. Dlatego tak ważne jest, aby przed uroczystością wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Przygotowania tuż przed ślubem to nie czas na improwizację! Wszystko powinno być wcześniej zaplanowane, tak aby ograniczyć stres do minimum.

Klasyczna fryzura ślubna

Dla kobiet, które nie lubią eksperymentować najlepszym wyborem będzie po prostu klasyczna fryzura ślubna, czyli najczęściej po prostu włosy zapięte w piękny i stylowy kok. Tego rodzaju uczesanie właściwie pasuje do każdego typu urody i raczej nie ma obaw, że nie będzie komuś pasować. No chyba, że cała stylizacja ślubna wraz z dodatkami jest w kompletnie innym klimacie. Wtedy po prostu poszczególne elementy ślubnego wizerunku nie będą do siebie pasować.

 

Autor: Natalia

https://www.goodchoice.com.pl/fryzura-slubna/

2014-10-17 15:16

Samodzielnie wykonać fryzurę ślubną czy może skorzystać z usług profesjonalnej stylistki fryzur? Przed takim dylematem stoi wiele kobiet. Jedno jest pewne, tego dnia fryzura ślubna musi być idealna, a co za tym idzie pasująca do kształtu i typu twarzy. Bez wątpienia musi być także trwała. Wszak każda z Pań wymaga, aby upięcie ślubne wytrzymało do samego rana. Czy taki efekt można sobie zapewnić samemu?

 

Jak najbardziej można samemu przygotować swoje włosy do ślubu. Jednak efekt końcowy na pewno nie będzie porównywalny z jakością stylizacji wykonanej przez profesjonalną fryzjerkę. Dlaczego? Po pierwsze stylistka fryzur posiada umiejętności praktykowane przez lata. Po drugie, dzięki bogatemu doświadczeniu od razu będzie wiedzieć jak dopasować upięcie do Twojej ślubnej stylizacji. W końcu po trzecie, fryzjerka posiada profesjonalne kosmetyki, które zapewnią trwałość Twojej fryzury, i trzeba to zaznaczyć, nie są one wcale tanie.

 

Kontrargumentem do powyższych stwierdzeń może być sprawa kosztów związanych z wykonaniem fryzury ślubnej. Czy są duże? Naszym zdaniem adekwatne do uzyskanego efektu. Sama musisz sobie odpowiedzieć, ile byś dała, aby w dniu swojego ślubu Twoja fryzura była piękna i przede wszystkim trwała. Tak naprawdę ceny upięć ślubnych wcale nie są takie duże. Dobrą fryzjerkę można znaleźć już od 100 - 120 zł. To jest raczej dolna granica. Każda kwota poniżej może sugerować to, że dana fryzjerka dopiero zaczyna swoją przygodę ze ślubnymi fryzurami. Oczywiście nie warto też przepłacać i ceny opiewające na 300 zł za zwykłe upięcie, ewentualnie z drobnymi dodatkami, wydają się mocno zawyżone.

 

Jaki wybrać rodzaj upięcia włosów? Do wyboru masz naprawdę wiele. Możesz zdecydować się na popularne koki, bądź lekko falowane rozpuszczone włosy, a nawet zapleść warkocz! Grunt to, abyś dobrze czuła się w wykonanej fryzurze! Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług profesjonalnej fryzjerki, to na pewno pomoże Ci w dobraniu idealnej dla Ciebie fryzury ślubnej.

2014-10-17 15:13

Mężczyźni mają swoją imprezę kawalerską, a kobiety wieczór panieński. Jest to impreza organizowana przez świadkową lub najbliższe przyjaciółki panny młodej z okazji jej ostatniej nocy w tak zwanym panieńskim stanie. Impreza musi być zorganizowana w taki sposób, aby została zapamiętana na długie lata. Sam pomysł na wieczór panieński jest uzależniony od wielu czynników, w tym od gustu panny młodej oraz pozostałych uczestniczek imprezy, posiadanego budżetu oraz kreatywności uczestniczek imprezy. Ten artykuł będzie dotyczył jednak nieco innej kwestii, a mianowicie motywu przewodniego wieczoru panieńskiego i związanego z tym wyglądu.

Wieczór panieński jest tak zwaną imprezą tematyczną. Dlatego też zarówno panna młoda jak i pozostałe uczestniczki imprezy powinny ubrać się zgodnie z ustalonym wcześniej tematem czy też motywem imprezy. W związku z tym pamiętajcie, że jeśli już wybierzecie motyw przewodni, każda z Was powinna trzymać się go! Nie będzie wyglądać to dobrze, gdy część dziewcząt przebierze się a część pozostanie w zwykłym stroju.

Motywów przewodnich jest naprawdę sporo i wcale nie musicie się przebierać od stóp do głów. Jeżeli nie jesteście przekonane do kostiumów, wybierzcie po prostu podobną kolorystykę ubrań, jakieś dodatki, ciekawe makijaże i fryzury w tej samej stylistyce. Świetnym pomysłem jest na przykład wybranie pewnej epoki  i  ubranie się zgodnie z panującą wówczas modą. Może to być przełom lat dwudziestych i trzydziestych, bądź era pin up, czyli lata sześćdziesiąte. Pamiętajcie, że nie tylko ubrania są tutaj ważne, ale również Wasz makijaż oraz fryzura!

Jeśli natomiast chcecie bardziej zaszaleć ze swoim wyglądem, wówczas świetnym rozwiązaniem będzie przygotowanie lub kupno kostiumów. Za kogo możecie się przebrać? Często kobiety na wieczorach panieńskich przebierają się za policjantki bądź pielęgniarki, a nawet diablice. Z pewnością jest to miód na serce, a raczej oczy mężczyzn przebywających w klubie! Trzeba jednak pamiętać o tym, że panna młoda musi się odróżniać od Was. Dlatego też musicie przygotować dla niej charakterystyczne dodatki. Najlepiej w tym celu sprawdza się szarfa z napisem jednoznacznie wskazującym, że jej właścicielka jest panną młodą.

A jakie menu przygotować na wieczór panieński? O tym w poprzednim wpisie - czytaj dalej

2014-10-17 15:12

Każdy zgodzi się, że jedzenie i picie są jednym z najważniejszych elementów wieczoru panieńskiego. Imprezę z pewnością rozpoczniecie w domu Panny Młodej, świadkowej bądź w wynajętym apartamencie – co ostatnimi czasy jest szczególnie modne. Dlatego też nie może zabraknąć smakowitego menu oraz ciekawych drinków!

Zacznijmy może od kwestii alkoholu. Lepiej wybrać jeden rodzaj trunku. Chyba każdy kiedyś doświadczył nieprzyjemności związane z mieszaniem różnych rodzajów napoi wyskokowych. A wieczór panieński jest imprezą, którą wypadałoby zapamiętać, no… przynajmniej jeśli mowa o pannie młodej. Odradzamy również picie czystej wódki w formie popularnych „shoot’ów”. W taki sposób możecie zbyt szybko upić się i z przygotowanych atrakcji oraz niespodzianek będą nici. Zdecydowanie lepiej na tej wyjątkowy wieczór wybrać drinki. Smaczne napoje możecie przygotować same, albo możecie wynająć barmana, który podczas domówki będzie serwował Wam przeróżne drinki.

Teraz przejdziemy do menu właściwego. Każda z uczestniczek imprezy na pewno będzie oczekiwać czegoś smacznego. Z resztą to zrozumiałe, alkohol pobudza apetyt! A podczas takiej imprezy jak wieczór panieński nie warto się ograniczać. Radzimy jednak zrezygnować z ciężkostrawnych i mocno sycących potraw, no chyba, że w niedużych ilościach! Przecież zamierzacie iść na imprezę, a nie pokładać się z przejedzenia! Przed imprezą najlepiej sprawdzą się różnego rodzaju sałatki oraz różne przekąski. Możecie być bardziej kreatywne i na przykład zamiast zwykłych chipsów przygotować meksykańskie tacos! Na takie okazje świetnie również nadają się małe paróweczki w cieście francuskim. Potrawa szybka i prosta do zrobienia, a jednocześnie nie obciążająca zbytnio żołądka.

Nie można również zapomnieć o deserach oraz torcie, który koniecznie musi być utrzymany w humorystycznej stylistyce, chociażby takiej jak na poniższym zdjęciu. Podobnie można zrobić ciasteczka w różnych kształtach i rozmiarach, na przykład w kształcie koronkowych majtek, bądź biustonosza. Na pewno wywoła to szczery uśmiech na twarzy Panny Młodej! Musimy przyznać, że tego rodzaju desery cieszą się naprawdę dużą popularnością.

2014-10-17 15:03

Przygotowanie wieczoru panieńskiego, który spodoba się Pannie Młodej oraz innym uczestniczkom imprezy to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeśli zaproszone osoby są z różnych środowisk, wtedy ciężko trafić w upodobania każdej osoby. Jednak najważniejsze są tutaj gusta Panny Młodej. W końcu to dla niej organizowany jest wieczór panieński. Na początek polecamy przejrzeć - 4 fakty dotyczące wieczoru panieńskiego.
 

Każda świadkowa chciałaby przygotować wieczór panieński, który spodoba się każdej osobie. Jednak nie da się każdemu dogodzić.  Przede wszystkim musisz podejmować decyzje mając na względzie dobro ogółu oraz w głównej mierze Panny Młodej. Pamiętaj, nie jesteś sama, poproś o pomoc inne uczestniczki imprezy. Spotkajcie się wcześniej i przedyskutujcie najważniejsze kwestie dotyczące imprezy. Każda z Was może zaproponować swoje pomysły dotyczące miejsca, pomysłu czy prezentu na wieczór panieński, a finalnie wybierzecie te rozwiązania, za którymi odpowie się większość dziewczyn. Ustalcie ogólny plan na wieczór panieński wraz z harmonogramem zadań. Jakie są najważniejsze rzeczy, które musicie ustalić?

- miejsce rozpoczęcia imprezy

- przewidziane atrakcje oraz pomysły

- jakie jedzenie przygotujecie bądź zamówicie

- jaki alkohol będziecie pić tego wieczoru (lepiej wybrać jeden trunek i nie mieszać, ponieważ wiadomo jak to może się skończyć)

- dekoracje oraz tematyka wieczoru panieńskiego

- czym dojedziecie do klubu, bądź innego miejsca, gdzie odbędzie się impreza. Czy wynajmiecie limuzynę, czy może po prostu taksówki.

 

Jeżeli stwierdzicie, że organizacja wieczoru panieńskiego jest ponad wasze siły, zawsze możecie skorzystać z usług firmy, która zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem imprezy. Na pewno mnóstwo czasu i stresu zaoszczędzicie, ale z drugiej strony musicie liczyć się z większymi wydatkami.

 

2014-10-17 15:01

Czy można w taki sposób zorganizować wieczór panieński, aby był doskonały pod każdym względem? Nie jest łatwo dopiąć wszystko na ostatni guzik i nie popełnić przy tym żadnego błędu. Ale jeżeli odpowiednio przygotujecie się do powierzonego zadania, to na pewno wyjdziecie z tego obronną ręką, a panna młoda będzie zadowolona z przygotowanego wieczoru panieńskiego.

 

Wieczór panieński to impreza panny młodej

Dlaczego wspominamy o wręcz zupełnej oczywistości? Niestety niektóre świadkowe organizują wieczór panieński bardziej pod siebie niż z myślą o pannie młodej. Bezwzględnie trzeba o tym pamiętać, że tutaj liczą się gusta głównej bohaterki wieczoru. Nie ma skutecznej recepty na udany panieński, ponieważ to co jednej solenizantce się spodoba, z kolei drugiej może nie przypaść do gustu. Musicie po prostu wyczuć na co tak naprawdę Panna Młoda może mieć ochotę. Z czego będzie zadowolona, a co raczej jej się nie spodoba. Z tym wiążę się również wybór osoby, która zorganizuje wieczór panieński. Z reguły świadkowa to osoba, która najlepiej zna Pannę Młodą i po prostu wie co ona lubi a czego nie. W innym wypadku po prostu trzeba się dowiedzieć na co liczy Panna Młoda. Czy chciałaby tylko imprezkę w domowym zaciszu, czy może wyjście na miasto, a może coś innego całkiem niekonwencjonalnego? Dobrym pomysłem jest dobranie kilku osób, które pomogą w przygotowaniach do imprezy.

 

Wieczór panieński w domu

Popularna domówka to zawsze dobry pomysł na imprezę, zwłaszcza dla osób, które nie koniecznie lubią imprezy na mieście, tłum ludzi w klubie i głośną muzykę. W domu również można świetnie się bawić! Impreza nie musi się ograniczać jedynie do pogawędek i popijaniu smacznych drinków. Co w takim wypadku możecie zrobić? Zaproście stripteasera, a jeśli jest to zbyt hardcorowy pomysł dla Was, możecie wybrać barmana. To również ciekawa opcja, a jakże smaczna. Wszelkiego rodzaju gry i quizy jak najbardziej wskazane! W taki sposób na pewno nie będziecie się nudzić!

Wieczór panieński w klubie

Dla niektórych Panien Młodych domówka to jednak za mało i wymagają większych atrakcji. Stąd często wieczory panieńskie odbywają się na mieście. Z reguły są to kluby muzyczna, a rzadziej puby. A może odważycie się wybrać na karaoke? Kupa śmiechu gwarantowana!  Pamiętajcie, aby wcześniej wynająć lożę! W klubach bywa tłocznie, a nie powinniście się rozdzielać!

Inne pomysły na wieczór panieński znajdziecie tutaj.

2014-10-17 14:50

W poprzednim wpisie przedstawialiśmy j ak krok po kroku zorganizować wieczór panieński . A teraz przedstawimy Wam parę pomysłów na tę imprezę! Nie wszyscy przykładają wagę do tradycji wieczorów panieńskich. Niektórym taka impreza kojarzy się z pijaństwem, krzykami i striptizerem. A wcale nie musi to tak wyglądać! Jeśli masz koleżanki, z którymi lubisz spędzać czas, zabawcie się razem w dobrym stylu. Możecie pozostawić wszystko przypadkowi, ale możecie też pomyśleć nad oryginalnym spędzeniem wieczoru.

 

Fotograf na wieczorze panieńskim

Jednym z pomysłów jest... sesja zdjęciowa! I nawet nie bierzcie pod uwagę tego, że któraś z Was zawsze ucieka od zdjęć. Możecie zamówić profesjonalną wizażystkę oraz fryzjerkę, które się Wami zajmą i każda będzie pięknie prezentować się na fotografiach. Gdzie odbywa się taka sesja? Jeśli jest ładna pogoda, możecie wybrać się w plener, na przykład w Wasze ulubione miejsce, gdzie spędzacie wspólnie dużo czasu. W razie niepogody, lub gdy nie lubicie gapiów, zostaje Wam studio. Tam też możecie się przygotować do zdjęć lub zaprosić profesjonalistki do domu.

 

Stylizacje na wieczór panieński

Zająć się Wami może także stylistka. Dzięki niej Wasz ubiór będzie spójny i dopasowany do Waszych sylwetek. Pomoże Wam dobrać zestawy z Waszej garderoby lub wcześniej przygotuje odpowiednie ubrania. Pamiętajcie, aby nie umawiać się na ostatnią chwilę, ponieważ stylistka potrzebuje czasu na przygotowanie dla Was najlepszych rzeczy.

 

Sesja zdjęciowa - w którym momencie wieczoru panieńskiego?

Na sesję fotograficzną możecie wybrać się na samym początku zabawy. Dzięki temu w dalszej części imprezy będziecie już pomalowane i uczesane. Nie warto zostawiać sesji na sam koniec, kiedy jesteście już po kilku drinkach. Wasze oczy będą zaczerwienione, a wzrok nie skupi się na obiektywie. Zdjęcia dużą grupą nie są łatwe, bo w tym samym momencie każda z Was powinna mieć otwarte oczy oraz odpowiednią mimikę. Alkohol może utrudnić skupienie się, więc sesję zdjęciową zostawcie na sam początek - pozwoli Wam się zintegrować i rozruszać!

2014-10-17 14:42

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie i trzeba nastawić się na to, że przyszykowanie imprezy tego kalibru może pochłonąć trochę czasu. Ale zacznijmy od początku. Kto odpowiada za przygotowanie ostatniej imprezy Panny Młodej w panieńskim stanie? Według tradycji powinna to być druhna, ale jesteśmy zdania, że jak najbardziej powinny jej pomóc koleżanki. Dla większej grupy organizacja będzie po prostu łatwiejsza.

Podstawową sprawą , od której będą zależeć Wasze poczynania to oczekiwania Panny Młodej wobec tej imprezy, bądź jej ogólne upodobania. Mamy na myśli to w jaki sposób lubi spędzać czas z najbliższymi koleżankami, o czym marzy. Może jest coś takiego co chciała zawsze zrobić, ale do tej pory nigdy nie miała na to czasu? Zastanówcie się, bo może to być doskonały pomysł na wieczór panieński.

Aby przygotowania do tego wydarzenia przebiegły sprawniej sporządźcie listę spraw, które musicie zrobić oraz ustalcie orientacyjny kalendarium, aby nie organizować wszystkiego na ostatnią chwilę.

Przygotowania rozpocznijcie od wyboru miejsca na imprezę. Jeżeli planujecie wyskoczyć gdzieś na miasto, do SPA, czy na przykład pokusicie się na weekendowy wyjazd, pamiętajcie, aby wcześniej zarezerwować miejsce! Nie chcecie chyba później niemiłej niespodzianki? Oczywiście w tym wypadku, tak jak już wspomniano, musicie kierować się oczekiwaniami Panny Młodej. Ale Wy już najlepiej wiecie w jaki sposób dyskretnie wyciągnąć takie informacje z Panny Młodej! Lepiej również z góry ustalić termin wieczoru panieńskiego. Na początku nie musi być to sztywna data, ale ustalcie czy impreza odbędzie się miesiąc, dwa tygodnie, czy tydzień wcześniej. Najlepszym wyborem będzie weekend, czyli dla większości osób dzień wolny od pracy.

Kolejna kwestia, którą trzeba ustalić już na samym początku to przewidywany budżet. Tym samym będziecie wiedzieć już na wstępie na co możecie sobie pozwolić, a z czego lepiej zrezygnować. Trzeba mierzyć siły nad zamiary!

Wieczór panieński to tematyczna impreza i musicie o tym pamiętać. W związku z tym przygotujcie dekoracje, które będą pasować do motywu przewodniego. Jeżeli nie zdecydowałyście się na jakieś tematyczne stroje to dobrym pomysłem będzie przyszykowanie jakiś śmiesznych dodatków!

1 | 2 >>